Strona glwna Koszalin

Serwis Komputerowy

Strony WWW

Oprogramowanie, Audyt oprogramowania

Komputery Laptopy

Praca Koszalin

Serwery wirtualne

Ciekawe artykuły ze świata komputerów i internetu

Kontakt

Oprogramowanie dla małych, średnich i dużych firm.

Oprogramowanie biurowe.
  • Oprogramowanie darmowe.
Openoffice
W większości firm można z powodzeniem korzystać z darmowych programów. Możecie Państwo zaoszczędzić dzięki takiemu oprogramowaniu kilka tysięcy złotych na jednym komputerze. OpenOffice.org 2 to rozbudowany pakiet aplikacji biurowych, funkcjonujący podobnie do MS Office. OpenOffice.org 2 ma wszystkie potrzebne funkcje: przetwarzanie tekstu, arkusze kalkulacyjne, prezentacje i wiele, wiele więcej. Potrafi nawet używać formatu plików MS Office (.doc, .xls, .ppt), więc nie musisz przepisywać nic na nowo. Co więcej, ma funkcje, których brak w MS Office, takie jak eksport do plików pdf. Jeśli potrafisz obsługiwać MS Office, z pewnością poradzisz sobie z OpenOffice.org 2.
  • Oprogramowanie płatne
Ms Office 2007
Microsoft Office System 2007 dostarcza kompletne rozwiązania dla firm. Jest to bardzo dobre i rozbudowane oprogramowanie. NIESTETY PŁATNE.
Microsoft Office Small Business 2007 to zaawansowany i łatwy w użyciu pakiet oprogramowania zwiększającego produktywność i służącego do zarządzania kontaktami, który dzięki nowym narzędziom ułatwia oszczędzanie czasu, zachowanie dobrej organizacji i lepsze obsługiwanie klientów. Można łatwo zarządzać potencjalnymi i dotychczasowymi klientami z jednego miejsca oraz szybko tworzyć dynamiczne dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje. Pakiet ułatwia opracowywanie skutecznych materiałów marketingowych przeznaczonych do drukowania, przesłania pocztą e-mail lub zamieszczenia w sieci Web oraz tworzenie kampanii marketingowych we własnym zakresie. Można wydajnie zarządzać kalendarzem, zadaniami i wiadomościami e-mail oraz odfiltrowywać niepożądane wiadomości e-mail, aby zachować bezpieczeństwo własnego komputera. Dzięki ulepszonym menu, w których są automatycznie wyświetlane odpowiednie narzędzia, można w krótszym czasie nauczyć się nowych funkcji.

Oprogramowanie antywirusowe.
W ofercie mamy dużo programów antywirusowych i zintegrowanych pakietów do walki z cyber-przestępcami, wirusami, programami szpiegującymi, hakerami i innymi zagrożeniami internetowymi.
Każdy pakiet takiego oprogramowania dopasowujemy do konkretnych potrzeb klienta.