Strona glówna Koszalin

Serwis Komputerowy

Strony WWW

Oprogramowanie, Audyt oprogramowania

Komputery Laptopy

Praca Koszalin

Serwery wirtualne

Ciekawe artykuły ze świata komputerów i internetu

Kontakt

Na tej stronie chciałbym przedstawić bardzo krótko dlaczego strony naszych klientów są lepsze od innych stron. Dlaczego krótko ? dlatego, że wszystkie informacje na ten temat uzyskacie Państwo na spotkaniu.
Jest kilka ważnych rzeczy, które trzeba wiedzieć jeżeli chce się mieć własną stronę internetową:
Firmy często "chcą wejść w Internet" i to jest początek i koniec ich pojęcia o istnieniu w tym medium. Chcą być. Po prostu. Byle szybko, byle tanio. Nikt im nie powiedział, że bycie w Internecie i czerpanie z Internetu korzyści to nie jedno i to samo. Nikt im nie powiedział, że być w Internecie to nie tylko adres email i adres firmowej strony.
Dopiero posiadanie systemu, jakim jest serwis www i systemy komunikacji z klientami zmienia postać rzeczy.
Jako rezultat tak ograniczonego pojęcia roli Internetu powstają twory, które nigdy i pod żadnym pozorem nie powinny reprezentować żadnej firmy. Twory te tworzą domorośli twórcy stron www (webdesignerzy), którzy znają się na HTML, czasami mają nawet zmysł artystyczny, ale nie mają pojęcia o tym, co odróżnia adres od siedziby, do której klient może przyjść, co odróżnia byle jaką stronę od systemu, który ma szansę przynieść korzyści firmie.
Nazbyt często firmy, które mogły z Internetu wynieść dużo, tracą całkowicie lub w dużej mierze zaufanie do tego fantastycznego medium. Nazbyt często firmy płacą za zniszczenie swoje reputacji online.
Fatalnie wykonana strona jest nie tylko nieskuteczna, ona jest niebezpieczna dla reputacji firmy, którą promuje.

Oto kilka przykładów stron zrobionych przez nas:

strona dla transportu strona dla agroturystyki
Kliknij żeby zobaczyć Kliknij żeby zobaczyć
strona dla budownictwa strona dla ośrodków wczasowych
Kliknij żeby zobaczyć Kliknij żeby zobaczyć

Tworzymy nie tylko strony internetowe. Również sklepy internetowe, różnego rodzaju aplikacje internetowe, portale internetowe do łatwego zarządzania przez Państwa tzw. CMS.
Kilka przykładów stron i trochę ważnych informacji na temat wizerunku firmy w internecie, to nie wszystko. Więcej informacji na temat stron www, ich tworzenia i pozycjonowania uzykacie Państwo na spotkaniu.
Tych informacji jest naprawdę bardzo dużo, jeżeli zależy Państwu na przynoszącej korzyści stronie www. Jeżeli Macie Państwo już własną stronę www, to również zachęcam do kontaktu. Porozmawiamy o tym czy Jesteście Państwo zadowoleni ze swojej strony i czy przynosi oczekiwane korzyści, a co najważniejsze zyski.